Konference a firemní akce

Zámek Mělník je už po dlouhá léta spolehlivým partnerem v pořádání firemních i společenských akcí. Spojením elegance a profesionálního přístupu zajistíme nezapomenutelný zážitek pro vás i vaše hosty.

Naše široká nabídka zahrnuje pronájem sálů a prostor pro různé typy událostí, od firemních meetingů a konferencí po svatební oslavy či rodinná jubilea. Mezi naše perly patří Malý modrý salónek s výhledem na soutok Labe a Vltavy, Koncertní sál, Vinárna sv. Jiří se soukromým vstupem, Sál Karla IV v zámeckém sklepení se středověkou atmosférou nebo Zámecká restaurace s terasou.

Každý z těchto prostor má své jedinečné kouzlo a nabízí možnosti pro různé typy událostí. Stačí si vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašim potřebám a představám, a my se postaráme o zbytek. Buďte připraveni na nezapomenutelný zážitek ve vznešeném prostředí našeho zámku.

Pro ty, kteří hledají opravdu neobyčejný zážitek, je připravena možnost pronájmu celého zámku. Prostor plný historie a elegance poskytne vaší události jedinečný rámec, který se zaručeně zapíše do paměti všech hostů.

Náš tým zkušených profesionálů se postará o každý detail od začátku do konce, abyste se mohli plně soustředit na své hosty a užít si událost bez starostí. Kontaktujte nás pro více informací a začněte plánovat událost s námi.