Zámecká restaurace

V naší Zámecké restauraci se spojuje kulinářské umění s ohromujícím výhledem na soutok Labe a Vltavy, dokreslený vinicemi sv. Ludmily. Ponořte se do atmosféry typické české kuchyně, která je inspirována sezónními produkty ze zdejších krajů. Naše vášnivé kuchařské týmy spojují tradiční recepty s moderním přístupem, aby každé jídlo bylo nezapomenutelným gastronomickým zážitkem.

Ale to není vše! Naše restaurace nenabízí pouze skvělé jídlo, ale také širokou škálu služeb pro vaše oslavy a události. Máte-li důvod k oslavě, přijměte naši nabídku pořádání oslav a párty, které si můžete přizpůsobit podle svých přání. Pro milovníky vína nabízíme vinné degustace na objednávku, které vás provedou světem lahodných Lobkowiczkých vín.

A co takhle grilování na naší terase? Ano, opravdu, i to je možné! Naše restaurace je vybavena vším, co potřebujete pro perfektní grilovací zážitek.

Máte-li chuť si vychutnat společenské tance, máme pro vás připraven taneční prostor, kde se můžete bavit až do rána. A každou neděli pro vás zahraje živá hudba, která dotvoří atmosféru tohoto magického místa.

Nezapomněli jsme ani na pohodlí našich hostů. Naše restaurace je vybavena bezplatným WiFi, bezbariérovým WC a nabízíme i dětské židličky či podsedáky. A i vaši mazlíčci jsou u nás vítáni!

Takže neváhejte a přijďte navštívit naši restauraci, kde se spojuje skvělé jídlo, pohostinnost a nezapomenutelné zážitky!

Kontakt

+420 315 622 121, +420 733 776 568 

rezervace@lobkowicz-melnik.cz

 

Zpět na hlavní stranu