Zámek Mělník a vinné sklepy Jiřího Lobkowicze

Vítejte na zámku Mělník

Návštěva zámku

Máme otevřeno

Pondělízavřeno
Úterý - Pátek09:00 - 17:00
Sobota, Neděle09:00 - 18:00
Prohlídky od 10:00každou hodinu

Vstupné

Vstupné Jednotlivci
Dospělí190 Kč
Studenti120 Kč
Senior150 Kč

Vinařství & sklepy

Historie vinařství zámku Mělník sahá daleko až do 14. století. Vybírat můžete z široké nabídky vín, nechybí ani prohlídka sklepů a komentovaná degustace. 

Zámecká cukrárna

Zákusky ze zámecké cukrátry jsou sladkou tečkou za návštěvou našeho zámku. Jsou vyráběné s láskou a kromě tradiční stále nábídky najdete každou návštěvu něco nového. 

Zámecká restaurace

Příjemné posezení s výhledem na soutok Labe s Vltavou ať už z restaurace nebo z terasy, kde se můžete dobře najít v teplé části roku. 

Konference a firemní akce

Ať už plánujete mezinárodní konferenci nebo jen firemní zasedání, zámek Mělník je ta správná volba pro konání akce. Naše konferenční prostory jsou oblíbeným místem pro jednání ministrů nebo vládních návštěv. Nabízejí soukromí a současně veškerý komfort či techniku, které k jednání potřebujete.

Romantické svatební obřady

Každá žena se chce ve svůj svatební den cítit jako princezna. Na zámku Mělník se tento sen stane skutečností. Kdo by odolal romantické svatbě na zámecké terase s výhledem na soutok Labe s Vltabou nebo v zámecké kapli, kde na vás dýchne kus dávné historie?

 

Kulturní a společenský program

Již tradiční Letní scéna zámku Mělník láká k návštěvě kulturních představení. Zažijte autentická vystoupení našich předních umělců, divadelních souborů nebo hudebních těles či kapel. Během roku pořádáme i další akce, a tak při návštěvě zámku můžete zažít vždy nějaké milé překvapení. 

Kontakt

Jiří Lokšan
ředitel zámku
Telefon: +420 777 245 073
jiri.loksan@seznam.cz

Prodej, rezervace, eventy, svatby
Telefon: +420 733 735 392
rezervace@lobkowicz-melnik.cz

eventy.lobkowicz@gmail.com

Zámecký boutique – prodej vstupenek, suvenýrů a vín
+420 315 622 121